Lépe žádat o odpuštění, než o svolení.... Miluji život, protože mi dal Tebe... Miluji Tě, protože ty jsi můj život :-*

Srpen 2016

Nechápu

8. srpna 2016 v 10:55 Jen tak
Může mi někdo vysvětlit chování některých jedinců? Lépe řečeno mužů? Měla jsem známost, pak to byl už jen kamarád (díky jedné velmi "milé" slečně) a teď se mnou absolutně nemluví. Jeden večer jsme si psali a on najednou, že se mnou nebude už mluvit, protože jeho Alenu to tak vytočilo, že třískla dveřma a vytočeně odešla. Zablokoval si mě a nepíšeme si.

Co to kruci má být? Není snad logické, někomu napsat: "Nepíšeš vhod." či "Mám tady společnost." než na něj rovnou udeřit, kvůli něčemu za co nemůže? Co nemohl vědět?

O pár dní později dostal pohled z Paříže, protože jsem mu už před půl rokem slíbila, že ho pošlu. Co se nestalo... Kontakovala mě Alena, že jestli můj přítel o tomhle ví, a když ho hodlám podvádět (nepodvádím) tak, že si mám najít někoho jiného, protože on přeci svou partnerku má... Odepsala jsem, že narozdíl od někoho, já vím, co jsou sliby a že kdyby se neobjevila ona, tak by bylo všechno v pořádku...

Je strašné zajímavé, že drahá Alena vypadá jako já. Jen je starší a mentálně úplně jinde. Mému ex nesahá ani po kontíky. Počítám, že jim to dlouho nevydrží. Nechci být zlá, ale na každou svini se vaří voda. Vypadá to na stejnou megeru jako jeho matka.

Nemám k tomu co říci... Jen snad buď "šťastný"... Když nejsi schopný se chovat normálně, tak si škubni. Přišel jsi o to nejslepší, cos kdy měl. A proč? Jen kvůli Tvé "hrdosti" nebo lépe řečeno blbosti...

Řekni mi, která z nich Ti dala to co já? Alespoň polovinu... Žádná.